Vítáme Vás na internetových stránkách ZUŠ F. A. Šporka, Jaroměř

Vláda svým usnesením ze dne 12. 3. 2020 vyhlásila nouzový stav a zakázala osobní přítomnost žáků a studentů při vzdělávání nebo studiu na zuš. Do odvolání je tedy zrušena veškerá výuka, koncerty, soutěže, přehlídky a představení. Přejeme Vám pevné zdraví, klidnou mysl a doufáme v brzké shledání. Vaše ZUŠka.Báječný kytarový úspěch v okresním kole ZDE.


Úspěch v pěvecké soutěži Karlovarský skřivánek ZDE


Velevážené občanky a občané jaroměřští,
s radostí Vám oznamujeme, že pro Vás všechny opět Masopustní průvod připravujeme!
V úterý 25. února 2020 se maškary a muzikanti v 13 : 30 od Základní umělecké školy F. A. Šporka směrem k městskému rynku budou ubírati, na Městském úřadě o Povolení a Feruli budou žádati a potom svými taškařicemi Vás budou chtít pobaviti.
Spolek Pronáměstí pro Vás všechny občerstvení u stánků na náměstí nachystá, polévka a pochoutky ze zabijačky, čaj, horká medovina, svařené víno, koláče a další dobroty chybět nebudou. Průvod se v mnoha krámcích zastaví, muzikanti pro radost zahrají a zazpívají. Hospodyně, opakujte mazurku, ať si s naším medvědem zatancovat můžete a hospodáři, drobné groše si střádejte, abyste klibnu nebo jiná zvířata od nás koupiti mohli. Výtěžek z masopustního koledování hnedle v sobotu 29. února 2020 dopoledne v Domově sv. Josefa v Žirči předáme, kde místní klienty masopustním „rejděním“ rozveselit hodláme.
Uvidíte-li průvod maškar, prosím, věnujte i malý obnos na pomoc lidem, kteří nemají to štěstí a chybí jim zdraví. Nové rehabilitační zařízení pro ně zakoupeno bude! Děkujeme.
Akci podporují Johnova pekárna Josefov, Řeznictví Uhlíř Jaroměř a Cukrárna Vilma Dvůr Králové nad Labem, děkujeme!


Soubor Možná už… Vás zve ke zhlédnutí záznamu z finálové přehlídky projektu Čtenář na jevišti kampaně Rosteme s knihou, která se konala 17. prosince 2019 ve Švandově divadle na Smíchově v Praze.
Video ZDE

Parádní úspěch zpěvaček na mezinárodní pěvecké soutěži Stonavská Barborka ZDE


Soubor Možná už… ve finále nesoutěžní přehlídky projektu Čtenář na jevišti kampaně Rosteme s knihou
Nový soubor se do soutěže přihlásil se scénickým čtením z knihy Evy Papouškové „Kosprd a Telecí, příběh ze školky“. Finálová přehlídka proběhne 17. prosince 2019 ve Švandově divadle na Smíchově v Praze!
Dramaťáku gratulujeme a zlomte vaz!
Video ZDE.

Rozvrh předmětů hudební nauka, muzicírování, PHVB a PHVC v hudebním oboru, domluva rozvrhu individuální výuky v hudebním oboru, rozvrh výtvarného oboru ZDE.