Vítáme Vás na internetových stránkách ZUŠ F. A. Šporka, Jaroměř

Zápis a přijímací zkoušky pro školní rok 2020/2021 pro děti od 5 let.
Hudební obor, výtvarný obor a literárně-dramatický obor: pondělí 8. a středa 10. června nebo v náhradním termínu středa 17. června, vždy v čase od 15.00 hod. do 18.00 hod. Podrobnosti ZDE

Přihláška ZDE
Úplata za vzdělávání pro školní rok 2020/2021 ZDE

PRO RADOST – z rodinné karantény
Slavný hit „Škola“ skupiny Sto zvířat, které je pan učitel Pavel Herzog členem, v podání Dvou zvířat (Petr S., žák Pavla Herzoga a Petr M., dědeček) posílá pro radost panu učiteli Rodina v karanténě ZDE.

Pozdrav od Petra ZDE.

Rodina v karanténě-Gershwin: Petr s maminkou a dědou ZDE.

P. Baldassari: Sonata (3. věta) ZDE.

Muzicíruje i Vaše rodina v karanténě? Natočte video a o radost se s námi podělte! Těšíme se!

Vláda svým usnesením ze dne 12. 3. 2020 vyhlásila nouzový stav a zakázala osobní přítomnost žáků a studentů při vzdělávání nebo studiu na zuš. Do odvolání je tedy zrušena veškerá výuka, koncerty, soutěže, přehlídky a představení. Přejeme Vám pevné zdraví, klidnou mysl a doufáme v brzké shledání. Vaše ZUŠka.

Báječný kytarový úspěch v okresním kole ZDE.

Úspěch v pěvecké soutěži Karlovarský skřivánek ZDE

Soubor Možná už… Vás zve ke zhlédnutí záznamu z finálové přehlídky projektu Čtenář na jevišti kampaně Rosteme s knihou, která se konala 17. prosince 2019 ve Švandově divadle na Smíchově v Praze.
Video ZDE

Parádní úspěch zpěvaček na mezinárodní pěvecké soutěži Stonavská Barborka ZDE

Soubor Možná už… ve finále nesoutěžní přehlídky projektu Čtenář na jevišti kampaně Rosteme s knihou
Nový soubor se do soutěže přihlásil se scénickým čtením z knihy Evy Papouškové „Kosprd a Telecí, příběh ze školky“. Finálová přehlídka proběhne 17. prosince 2019 ve Švandově divadle na Smíchově v Praze!
Dramaťáku gratulujeme a zlomte vaz!
Video ZDE.

Rozvrh předmětů hudební nauka, muzicírování, PHVB a PHVC v hudebním oboru, domluva rozvrhu individuální výuky v hudebním oboru, rozvrh výtvarného oboru ZDE.